Про нас
Про нас

Виробляємо краще борошно

peper
 
 
Ми мелемо для Вас найкраще зерно, вирощене в Україні. Завдяки напрацьованому досвіду і знанням наших фахівців, компанія КиївМлин входить до числа кращих виробників борошна в Україні.
Наше борошно дійсно виготовляється по ГОСТ 46.004-99, ми не намагаємося спростити вимоги до зерна і виробництва. Борошно виробляється на Столичному млині, в Києві, з максимально якісного зерна пшениці, що відповідає всім вимогам безпеки і якості готового продукту. На потужностях виробника прийнята і підтримується система менеджменту безпеки продуктів харчування (НАССР), що відповідає системі ISO 22000:2005. На млині встановлено устаткування фірми "Buhler" (Швейцарія), яке дозволяє виготовляти продукцію, що має прекрасні пекарські характеристики. Точне дотримання технології при виробництві дає можливість отримувати борошно з відмінними споживчими якостями. Багатоступінчастий виробничий цикл роздрібнення зерна дозволяє отримати тонкий помел, завдяки чому борошно виходить однорідним, пухким за текстурою.
 
 
Борошно пшеничне КиївМлин - це екологічно чиста продукція, зроблена без застосування штучних компонентів і ГМО, а також різних хімічних і біологічних добавок. Борошно відповідає всім вимогам санітарно-епідеміологічного контролю і має необхідні якісні показники: високі показники білизни і клейковини.
 
 
Постійний контроль за якістю початкової сировини і готової продукції на всіх етапах виробництва здійснює виробничо-технологічна лабораторія. Для проведення випробувань вхідної сировини і готової продукції, експрес-аналізу  виробничо-технологічна лабораторія оснащена усім необхідним сучасним устаткуванням європейських виробників.
Останні новини
У борошна
КиївМлин нова упаковка
Борошно у новій упаковці від компанії «КИІВМЛИН» з’явилося на полицях національних супермаркетів.