Про компанію

Виробляємо краще борошно

Про компанію Ми мелемо для Вас найкраще зерно, вирощене в Україні. Завдяки напрацьованому досвіду і знанням наших фахівців, компанія «КиївМлин» входить до числа кращих виробників борошна в Україні.

Наше борошно дійсно виготовляється по ГОСТ 46.004-99, ми не намагаємося спростити вимоги до зерна і виробництва. Борошно виробляється на Столичному млині, в Києві, з максимально якісного зерна пшениці, що відповідає всім вимогам безпеки і якості готового продукту. На потужностях виробника прийнята і підтримується система менеджменту безпеки продуктів харчування (НАССР), що відповідає системі ISO 22000:2005. На млині встановлено устаткування фірми “Buhler” (Швейцарія), яке дозволяє виготовляти продукцію, що має прекрасні пекарські характеристики. Точне дотримання технології при виробництві дає можливість отримувати борошно з відмінними споживчими якостями. Багатоступеневий виробничий цикл роздрібнення зерна дозволяє отримати тонкий помел, завдяки чому борошно виходить однорідним, пухким за текстурою.

Борошно КиївМлин

Про компанію Борошно пшеничне «КиївМлин» – це екологічно чиста продукція, зроблена без застосування штучних компонентів і ГМО, а також різних хімічних і біологічних добавок. Борошно відповідає всім вимогам санітарно-епідеміологічного контролю і має необхідні якісні показники: високі показники білизни і клейковини.

Постійний контроль за якістю початкової сировини і готової продукції на всіх етапах виробництва здійснює виробничо-технологічна лабораторія. Для проведення випробувань вхідної сировини і готової продукції, експрес-аналізу виробничо-технологічна лабораторія оснащена усім необхідним сучасним устаткуванням європейських виробників.