У борошна «КиївМлин» – нова упаковка!

11.09.2018

Борошно у новій упаковці від компанії «КиївМлин» з’явилося на полицях  національних супермаркетів. Йдеться про продукт вищого гатунку, для якого була в розроблена абсолютно інша від попередньої, концепція. У «КиївМлин» називають цю подію знаковою, адже зовнішній вигляд  упаковки не змінювався протягом кількох десятиліть.

У дизайні нової упаковки білий колір і надалі залишається головним і уже таким  звичним для споживача. Поєднання глибокого синього та жовтого кольорів  підтверджує країну походження. До основного колор коду додано ніжний срібний патерн української вишиванки. Сучасні шрифти та мінімалістичні дизайн-техніки, великі зони відступів між елементами дизайну зробили упаковку більш яскравішою, але й зберегли іі впізнаваність серед постійних клієнтів.

Борошно від «КиївМлин» на сьогодні є лідером з продажу пшеничного фасованого продукту вищого гатунку з часткою  44 % в Києві та Київській області. У планах на 2020-ий рік  – стати національним  брендом  «Номер один».

На  «КиївМлин»  борошно виготовляють згідно з ДСТУ 46.004-99. Тут діють високі  вимоги до якості зерна, контролюють кожний етап: від надходження сировини на підприємство до процесу самого  виробництва, а відтак і готової продукції.  Борошно має оптимальні показники клейковини і білизни.

На  підтримку нового дизайну упаковки «КиївМлин» запустила рекламну кампанію, основним комунікаційним посилання стало «Готоуйте та мрійте!». Тепер всі українські господині  зможуть дізнатися  про справжню якість борошна і як її  визначити. Бо не має значення, що ви плануєте готувати  смачний сніданок для найрідніших  із запахом віденської булочки, чи улюблені онуками вареники та пельмені, або збираєтесь здивувати друзів надзвичайним тортом робіть це з борошном «КиївМлин»!

Готуйте та мрійте разом з «КиївМлин»!